Chess Tournament Open F
P-15 - played 26.08.2012 - 9:30 - pictures from tournament
List of Players
1 | Cyborowski, Lukasz GM | POL | 2546 | LKS Pasjonat Dankowice |
2 | Malaniuk, Vladimir P GM | POL | 2523 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
3 | Warakomski, Tomasz IM | POL | 2491 | KSz Polonia Warszawa |
4 | Brodowski, Piotr m | POL | 2410 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
5 | Orzech, Dominik IM | POL | 2407 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
6 | Weichhold, Paweł k+ | POL | 2365 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
7 | Klekowski, Maciej k+ | POL | 2314 | UKS Hetman Częstochowa |
8 | Tustanowski, Robert m | POL | 2304 | LKS Zarzewie Prudnik |
9 | Banasik, Krzysztof k | POL | 2269 | LKS Zarzewie Prudnik |
10 | Budrewicz, Krzysztof m | POL | 2211 | AZS-UWM Olsztyn |
11 | Bukowski, Rafał CM | POL | 2206 | AZS UKW Bydgoszcz |
12 | Sowul, Bartosz k+ | POL | 2196 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
13 | Palosz, Andrzej k | POL | 2159 | KS Fart Kielce |
14 | Miturova, Magdalena WFM | CZE | 2139 | |
15 | Czerniawski, Marek I | POL | 2107 | |
16 | Grochulski, Grzegorz I+ | POL | 2095 | UKS Czternastka Warszawa |
17 | Malec, Sebastian I++ | POL | 2093 | MKS Polonia Warszawa |
18 | Żochowski, Kacper I++ | POL | 2073 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
19 | Duszkiewicz, Marek I | POL | 1942 | GKSz Solny Grzybowo |
20 | Świderski, Radosław I+ | POL | 1934 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
21 | Stańkowski, Aleksander I | POL | 1908 | KSz Sulechów |
22 | Łopuszański, Kamil I | POL | 1840 | KKSz Urania Krosno |
23 | Radzicki, Wiesław I | POL | 1793 | MDK Dany Chojnów |
24 | Ptaszek, Piotr II+ | POL | 1744 | UKS Hetman Częstochowa |
25 | Grabarczyk, Sylwester II+ | POL | 1743 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
26 | Sikorski, Tomasz II+ | POL | 1735 | KSz Skoczek Siedlce |
27 | Skowronek, Janusz Andrzej II | POL | 1685 | |
28 | Wilk, Tomasz II | POL | 1667 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
29 | Chmielecka, Aleksandra I+ | POL | 1662 | LUKSz Orient Sokółka |
30 | Kosakowski, Jakub I | POL | 1649 | MKSz-MDK Białystok |
31 | Jaśniewicz, Rafał II | POL | 1632 | KSz Sulechów |
32 | Bobryk, Konrad II+ | POL | 1616 | SKS SMOL - BUD Giżycko |
33 | Burakowska, Gabriela I | POL | 1612 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
34 | Kasiańczuk, Krzysztof II | POL | 1590 | MKS Rokita Brzeg Dolny |
35 | Frączek, Łukasz II | POL | 1587 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
36 | Rudnik, Anna I | POL | 1578 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
37 | Obara, Damian II | POL | 1577 | KS Fart Kielce |
38 | Czerniawski, Krzysztof II+ | POL | 1569 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
39 | Wołoch, Oskar II | POL | 1564 | ŻKSz Żary |
40 | Kozaczyńska, Aleksandra I | POL | 1562 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
41 | Chylewski, Patryk II | POL | 1562 | UKS Szachylice Chylice |
42 | Tustanowski, Mateusz II | POL | 1550 | LKS Zarzewie Prudnik |
43 | Łęczek, Weronika I | POL | 1543 | UKS Magnus Rzezawa |
44 | Kotarski, Grzegorz II | POL | 1513 | KSz Maraton Łomża |
45 | Solnicki, Maciej II | POL | 1468 | MKS Polonia Warszawa |
46 | Sękowski, Piotr II | POL | 1464 | KS Fart Kielce |
47 | Kotarski, Bartosz II | POL | 1448 | KSz Maraton Łomża |
48 | Kozłowski, Paweł II | POL | 1439 | MKSz-MDK Białystok |
49 | Przybycień, Michał II | POL | 1421 | MKS KSOS Kraków |
50 | Ziziuk, Martyna II | POL | 1376 | LUKSz Orient Sokółka |
51 | Krzysztyńska, Anna II | POL | 1307 | KKSz Urania Krosno |
52 | Klimchuk, Andrii I | UKR | 0/2000 | |
53 | Hasanov, Sahib II+ | POL | 0/1800 | KSz Maraton Łomża |
54 | Poręba, Rafał II | POL | 0/1800 | UKS Magnus Rzezawa |
55 | Wnuk, Wojciech II | POL | 0/1800 | UKS GONIEC Staniątki |
56 | Miś, Mieszko II | POL | 0/1800 | LKSz GCKiP Czarna |
57 | Kasprzyk, Maciej II | POL | 0/1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
58 | Stopa, Dawid II | POL | 0/1800 | GKSz Hetman Pilzno |
59 | Mytych, Wiktoria II | POL | 0/1600 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
60 | Poręba, Weronika II | POL | 0/1600 | UKS Magnus Rzezawa |
61 | Pyzio, Amelia II | POL | 0/1600 | TS Wisła Kraków |
62 | Płaneta, Wojciech III | POL | 0/1600 | PUKS Karolina Tarnów |
63 | Krzysztofek, Bartosz III | POL | 0/1600 | UKS GONIEC Staniątki |
64 | Rogala, Miłosz III | POL | 0/1600 | GKSz Solny Grzybowo |
65 | Pawliszyn, Mateusz III | POL | 0/1600 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
66 | Rachwał, Mateusz III | POL | 0/1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
67 | Kotarska, Janina III | POL | 0/1400 | KSz Maraton Łomża |
68 | Wójtowicz, Gabriela III | POL | 0/1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
69 | Mike, Patryk IV | POL | 0/1400 | |
70 | Krzysztofek, Sylwia IV | POL | 0/1250 | UKS GONIEC Staniątki |
71 | Wichura, Sara IV | POL | 0/1250 | KMKSz Victoria Kielce |
72 | Wądołowski, Jan V | POL | 0/1200 | KSz Maraton Łomża |
73 | Krzysztofek, Patryk V | POL | 0/1200 | Goniec Staniątki |
74 | Mojeścik, Hubert | POL | 0/1000 | |
75 | Mojeścik, Krzysztof | POL | 0/1000 | KS Fart Kielce |
76 | Mojeścik, Bartłomiej | POL | 0/1000 | KS Fart Kielce |
77 | Stolarski, Adam | POL | 0/1000 | Gryf Szczecin |