1 | Wilczek, Piotr II |
POL |
1829 | Niedobczyce |
2 | Sobiech, Krzysztof II |
POL |
1810 | KTSz-W Kalisz |
3 | Palasz, Krzysztof II |
POL |
1800 | MKS przy MDK Trzcianka |
4 | Radzicki, Wiesław I |
POL |
1793 | MDK Dany Chojnów |
5 | Statucki, Maciej I |
POL |
1788 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
6 | Paczka, Patryk II |
POL |
1782 | MKS przy MDK Trzcianka |
7 | Sowa, Martyna I |
POL |
1765 | ŻKSz Żary |
8 | Jasnikowska, Daria I |
POL |
1759 | WKSz GANT HETMAN |
9 | Fronczak, Sebastian II |
POL |
1747 | ŁKS Szach-centrum Łódź |
10 | Ptaszek, Piotr II+ |
POL |
1744 | UKS Hetman Częstochowa |
11 | Sikorski, Tomasz II+ |
POL |
1735 | KSz Skoczek Siedlce |
12 | Gajzner, Ryszard II |
POL |
1734 | LKS Polonia Poraj |
13 | Lebiedowicz, Borys II+ |
POL |
1730 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
14 | Pałasz, Michał II |
POL |
1723 | MKS przy MDK Trzcianka |
15 | Mironowicz, Karol II |
POL |
1718 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
16 | Buraczewski, Rafał II+ |
POL |
1707 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
17 | Witczak, Jakub II |
POL |
1705 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
18 | Niedbał, Piotr II |
POL |
1693 | KSz Gryf Szczecin |
19 | Bręgoszewski, Leon II |
POL |
1685 | |
20 | Kuciel, Piotr II |
POL |
1678 | Krzeszowice |
21 | Bakalarczyk, Jolanta II |
POL |
1670 | UKS Piątka Wieluń |
22 | Bebel, Hubert II |
POL |
1668 | KSz Polonia Wrocław |
23 | Wilk, Tomasz II |
POL |
1667 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
24 | Chmielecka, Aleksandra I+ |
POL |
1662 | LUKSz Orient Sokółka |
25 | Kosakowski, Jakub I |
POL |
1649 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
26 | Kapusta, Paweł II |
POL |
1646 | KMKSz Victoria Kielce |
27 | Mrozowski, Patryk I |
POL |
1632 | KKSz Urania Krosno |
28 | Wolniaczyk, Daria I |
POL |
1629 | UKS Piątka Wieluń |
29 | Nowak, Danuta I |
POL |
1623 | UKS Roszada Mietków |
30 | Burakowska, Gabriela I |
POL |
1612 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
31 | Kaczkowski, Maciej II |
POL |
1593 | UKS Czternastka Ursus |
32 | Kasiańczuk, Krzysztof II |
POL |
1590 | MKS Rokita Brzeg Dolny |
33 | Frączek, Łukasz II |
POL |
1587 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
34 | Popławski, Maciej II |
POL |
1585 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
35 | Rudnik, Anna I |
POL |
1578 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
36 | Obara, Damian II |
POL |
1577 | KS Fart Kielce |
37 | Pytel, Maciej II |
POL |
1565 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
38 | Kozaczyńska, Aleksandra I |
POL |
1562 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
39 | Dobrzańska, Joanna I |
POL |
1555 | KS Komunalni Sanok |
40 | Szulc, Filip II |
POL |
1555 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
41 | Tustanowski, Mateusz II |
POL |
1550 | LKS Zarzewie Prudnik |
42 | Mendak, Mateusz II |
POL |
1544 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
43 | Łęczek, Weronika I |
POL |
1543 | UKS Magnus Rzezawa |
44 | Koza, Stanisław II |
POL |
1542 | KSz Polonia Wrocław |
45 | Burdzy, Joanna I |
POL |
1527 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
46 | Tylenda, Krzysztof II+ |
POL |
1518 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
47 | Kotarski, Grzegorz II |
POL |
1513 | KSz Maraton Łomża |
48 | Barmuta, Bartosz II |
POL |
1499 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
49 | Łapa, Aleksandra I |
POL |
1489 | LKSz GCKiP Czarna |
50 | Kałuża, Mateusz III |
POL |
1483 | UKS Hetman Częstochowa |
51 | Jaskulski, Przemysław III |
POL |
1477 | UKS Szach Gryfice |
52 | Solnicki, Maciej II |
POL |
1468 | MKS Polonia Warszawa |
53 | Sękowski, Piotr II |
POL |
1464 | KS Fart Kielce |
54 | Dobrzańska, Magdalena I |
POL |
1461 | KS Komunalni Sanok |
55 | Kozubal, Aleksandra I |
POL |
1458 | UKS SP 1 Brzozów |
56 | Kuzniarz, Maciej II |
POL |
1452 | LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski |
57 | Kotarski, Bartosz II |
POL |
1448 | KSz Maraton Łomża |
58 | Bebel, Agnieszka II |
POL |
1445 | KSz Polonia Wrocław |
59 | Sowa, Błażej III |
POL |
1434 | ŻKSz Żary |
60 | Przybycień, Michał II |
POL |
1421 | MKS KSOS Kraków |
61 | Jurkiewicz, Zuzanna II |
POL |
1395 | UKS SP 1 Brzozów |
62 | Popiolek, Henryk III |
POL |
1385 | |
63 | Pędrak, Paulina I |
POL |
1384 | GKSz Hetman Pilzno |
64 | Ziziuk, Martyna II |
POL |
1376 | LUKSz Orient Sokółka |
65 | Budzińska, Małgorzata II |
POL |
1359 | KSz Piątka Skierniewice |
66 | Popiel, Natalia II |
POL |
1342 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
67 | Trybowska, Barbara II+ |
POL |
1334 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
68 | Rynkiewicz, Natalia II |
POL |
1325 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
69 | Najuch, Natalia II |
POL |
1310 | KSz Piątka Skierniewice |
70 | Krzysztyńska, Anna II |
POL |
1307 | KKSz Urania Krosno |
71 | Rak, Maciej III |
POL |
1289 | KSz Piątka Skierniewice |
72 | Skalik, Rafał III |
POL |
1287 | UKS Hetman Częstochowa |
73 | Dytman, Radosław II |
POL |
1255 | MUKS MDK Fabryczna Wrocław |
74 | Wnuk, Wojciech II |
POL |
0/1800 | UKS GONIEC Staniątki |
75 | Poręba, Rafał II |
POL |
0/1800 | UKS Magnus Rzezawa |
76 | Stopa, Dawid II |
POL |
0/1800 | GKSz Hetman Pilzno |
77 | Kasprzyk, Maciej II |
POL |
0/1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
78 | Miś, Mieszko II |
POL |
0/1800 | LKSz GCKiP Czarna |
79 | Wolak, Julia II |
POL |
0/1600 | GKSz Hetman Pilzno |
80 | Poręba, Weronika II |
POL |
0/1600 | UKS Magnus Rzezawa |
81 | Pyzio, Amelia II |
POL |
0/1600 | TS Wisła Kraków |
82 | Mytych, Wiktoria II |
POL |
0/1600 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
83 | Łuka, Agnieszka II |
POL |
0/1600 | RzKSz Rzeszów |
84 | Pędrak, Aleksander III |
POL |
0/1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
85 | Płaneta, Wojciech III |
POL |
0/1600 | PUKS Karolina Tarnów |
86 | Chlebowicz, Szymon III |
POL |
0/1600 | RzKSz Rzeszów |
87 | Rachwał, Mateusz III |
POL |
0/1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
88 | Chlebowicz, Jerzy III |
POL |
0/1600 | RzKSz Rzeszów |
89 | Pędrak, Mateusz III |
POL |
0/1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
90 | Kotarska, Janina III |
POL |
0/1400 | KSz Maraton Łomża |
91 | Guła, Agnieszka III |
POL |
0/1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
92 | Postrach, Przemysław IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
93 | Krzysztofek, Sylwia IV |
POL |
0/1250 | UKS GONIEC Staniątki |
94 | Kempkiewicz, Lech |
POL |
0/1000 | |
95 | Malaga, Elżbieta |
POL |
0/1000 | KS Fart Kielce |