1 | Bokiej, Przemysław I++ |
POL |
2097 | BKS Chemik Bydgoszcz |
2 | Zieliński, Wojciech I++ |
POL |
2097 | UKS ZAWISZA Kolbudy |
3 | Lewtak, Damian k |
POL |
2093 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | Żurkowski, Andrzej k |
POL |
2092 | UKS MDK Otwock |
5 | Sroka, Janusz k |
POL |
2088 | TMS Roszada Gliwice |
6 | Nikitin, Aleksander I k |
BLR |
2081 | Białoru¶ - Mogilew |
7 | Skomiał, Mateusz I+ |
POL |
2068 | LKS Parnas Stara Wie¶ |
8 | Stankiewicz, Paweł I++ |
POL |
2064 | KSz Polonia Wrocław |
9 | Gonsior, Monika m |
POL |
2059 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
10 | Nowak, Ryszard k |
POL |
2055 | UKS Roszada Mietków |
11 | Jagodziński, Waldemar k |
POL |
2029 | ŻTMS Baszta Żnin |
12 | Jaskółka, Tomasz I+ |
POL |
2003 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów |
13 | Graczyk, Damian I |
POL |
1991 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
14 | Borowicz, Przemyslaw I++ |
POL |
1989 | MOK SSz Roszmeni Piastów |
15 | Botor, Michał I |
POL |
1987 | AKS Mikołów |
16 | Jacel, Łukasz I |
POL |
1979 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
17 | Hasiński, Krystian I+ |
POL |
1971 | TS KuĽnia Rybnik |
18 | Po¶wiatowski, Michał I |
POL |
1971 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
19 | Cie¶lar, Michał I |
POL |
1966 | MUKS SZS Cieszyn |
20 | Błasiak, Mirosław k |
POL |
1961 | AKS Mikołów |
21 | Musiałkiewicz, Paweł I++ |
POL |
1961 | UMKS Na Pięterku Poznań |
22 | Aleksandrowicz, Marek I |
POL |
1959 | UKS Wda Lipusz |
23 | Przytula, Grzegorz II+ |
POL |
1955 | Rawa Mazowiecka |
24 | Ko¶ny, Marek k |
POL |
1945 | UKS TSz Zieloni Zielonka |
25 | Zieliński, Olgierd I |
POL |
1943 | UKS OPP Toruń |
26 | Karcz, Bartłomiej I |
POL |
1943 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
27 | Barburzyńska, Magdalena I++ |
POL |
1936 | WKSz GANT HETMAN Wrocław |
28 | ¦wiech, Piotr I+ |
POL |
1929 | AKS Mikołów |
29 | Jędras, Piotr I+ |
POL |
1919 | KMKSz Victoria Kielce |
30 | Czernicki, Bogdan k |
POL |
1916 | TKKF Drogowiec Kraków |
31 | Miechowicz, Witold I |
POL |
1916 | Zielona Góra |
32 | Konieczyński, Piotr I |
POL |
1916 | ŻTMS Baszta Żnin |
33 | Szusterowski, Przemysław I |
POL |
1916 | ChTS Chorzów |
34 | Knap, Jerzy I |
POL |
1913 | KS AZS Politechnika Wrocław |
35 | Starczewska, Dominika I++ |
POL |
1909 | UKS SP3 w Bogatyni |
36 | Bę¶, Michał I |
POL |
1906 | WKSz GANT HETMAN Wrocław |
37 | Grzesik, Norbert I+ |
POL |
1901 | MGLKS Parnas Oława |
38 | ¦liwicki, Damian I |
POL |
1899 | UKS OPP Toruń |
39 | Borawski, Jakub II+ |
POL |
1897 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
40 | Zhuk, Ilya |
BLR |
1889 | Białoru¶ - Mińsk |
41 | Adamczyk, Piotr II |
POL |
1889 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
42 | Łuka, Krzysztof I |
POL |
1873 | Rzeszów |
43 | Błaszkiewicz, Mateusz I |
POL |
1871 | ŁKS Szach-Centrum ŁódĽ |
44 | Cyboran, Katarzyna I++ |
POL |
1869 | LKSz GCKiP Czarna |
45 | Wróbel, Maciej I |
POL |
1868 | MGLKS Parnas Oława |
46 | Stańkowski, Aleksander II |
POL |
1863 | KSz Sulechów |
47 | Kuspak, Aleksander I |
POL |
1862 | KS Fart Kielce |
48 | Baryła, Łukasz II+ |
POL |
1860 | KS Jutrzenka D±browa Górnicza |
49 | Trepkowski, Piotr II+ |
POL |
1838 | BKS Chemik Bydgoszcz |
50 | Cyra, Dariusz I |
POL |
1830 | Bytów - Warszawa |
51 | Majdan, Damian II |
POL |
1829 | ŻTMS Baszta Żnin |
52 | Klimek, Marcin I |
POL |
1827 | PUKS Rodło Opole |
53 | Miczek, Szczepan II |
POL |
1823 | KKSz Urania Krosno |
54 | Bregoszewski, Leon I |
POL |
1821 | OPP Neptun Kołobrzeg |
55 | Popiół, Michał II |
POL |
1821 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
56 | Radzicki, Wiesław I |
POL |
1820 | MDK Dany Chojnów |
57 | Gawiec, Konrad I |
POL |
1820 | LKSz GCKiP Czarna |
58 | Statucki, Maciej I |
POL |
1817 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
59 | Faron, Rafał II |
POL |
1816 | ChTS Chorzów |
60 | Dzierżak, Radosław II+ |
POL |
1813 | MKSz Diagonalia Imielin |
61 | Murawko, Katarzyna I+ |
POL |
1796 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
62 | Gorol, Jacek I |
POL |
1788 | AKS Mikołów |
63 | Wielek, Thomas II+ |
POL |
1787 | UKS 21 Podlesie |
64 | Hagner, Paweł I |
POL |
1781 | Warszawa |
65 | Szczecina, Kamil II |
POL |
1779 | ChTS Chorzów |
66 | Orzechowski, Krzysztof III |
POL |
1778 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
67 | Borowicz, Miroslaw I |
POL |
1776 | MOK SSz Roszmeni Piastów |
68 | Mirski, Michał II+ |
POL |
1776 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
69 | Kozioł, Kamil II |
POL |
1773 | MKSz Rybnik |
70 | Lizak, Jakub II+ |
POL |
1772 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry |
71 | Duda, Ryszard II |
POL |
1760 | MKS Korona Góra Kalwaria |
72 | Szolc, Grzegorz II |
POL |
1760 | K¦ AZS Politechniki ¦l±skiej Gliwice |
73 | Łaszewski, Kazimierz II |
POL |
1755 | UKS Szach Gryfice |
74 | Gabryjałowicz, Jakub I |
POL |
1749 | GKSz Solny Grzybowo |
75 | Biszof, Henryk I |
POL |
1747 | LKS Chrobry Gniezno |
76 | Karpacz, Piotr II+ |
POL |
1739 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
77 | Beczała, Paweł II |
POL |
1730 | UKS 21 Podlesie |
78 | Karwowski, Kacper I |
POL |
1729 | UKS Szach Gryfice |
79 | Sowa, Martyna I |
POL |
1720 | ŻKSz Żary |
80 | Kowalski, Maciej II+ |
POL |
1720 | GKSz Solny Grzybowo |
81 | Po¶wiatowski, Stanisław II |
POL |
1718 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
82 | Bzowski, Grzegorz II |
POL |
1717 | KS Jutrzenka D±browa Górnicza |
83 | Gotin, Evgeniy k |
BLR |
1715 | Białoru¶ - Mińsk |
84 | Skiba, Marta I |
POL |
1715 | UKS SP3 w Bogatyni |
85 | Wi¶niewski, Michał II+ |
POL |
1713 | PUKS Rodło Opole |
86 | Smal, Tobiasz II+ |
POL |
1711 | UKS Szach Gryfice |
87 | Kiołbasa, Oliwia WFM |
POL |
1701 | LKS Augustovia Augustów |
88 | Klimek, Piotr II+ |
POL |
1699 | PUKS Rodło Opole |
89 | Tomczak, Mikołaj II |
POL |
1693 | MMKS Wieniawa Leszno |
90 | Pańczuk, Joanna I |
POL |
1678 | K¦ AZS Politechniki ¦l±skiej Gliwice |
91 | Graczyk, Natalia I |
POL |
1672 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
92 | Mazur, Anna I |
POL |
1666 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
93 | W±cior, Maciej II |
POL |
1664 | GKSz Solny Grzybowo |
94 | Krzysztofiak, Zdzisław II+ |
POL |
1656 | Caissa Pion Zielona Góra |
95 | Paterek, Bogumił II |
POL |
1654 | UKS MDK Radom |
96 | Szóstko, Jakub II |
POL |
1645 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
97 | Nowak, Kamil II |
POL |
1637 | WKSz Wołów |
98 | Krzeczowski, Tadeusz I |
POL |
1632 | Kielce |
99 | Klementowski, Dawid II |
POL |
1623 | MKSz Rybnik |
100 | Szmer, Aleksander II |
POL |
1618 | PUKS Rodło Opole |
101 | Zhuk, Dmitriy |
BLR |
1610 | Białoru¶ - Mińsk |
102 | ¦liwicka, Alicja I |
POL |
1609 | UKS OPP Toruń |
103 | Ja¶niewicz, Rafał III |
POL |
1605 | KSz Sulechów |
104 | Przybylska, Agata II+ |
POL |
1604 | GKSz Solny Grzybowo |
105 | Dobrzańska, Joanna I |
POL |
1596 | LKS Sanovia Lesko |
106 | Mirski, Roman III |
POL |
1591 | Bochnia |
107 | Białow±s, Inga I |
POL |
1590 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów |
108 | M±czka, Mirosława I |
POL |
1589 | WKSz GANT HETMAN Wrocław |
109 | Zhuk, Ivan |
BLR |
1584 | Białoru¶ - Mińsk |
110 | Zezulkin, Alina I |
POL |
1583 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
111 | Budnik, Kazimierz II |
POL |
1567 | BKS Chemik Bydgoszcz |
112 | Stężycka, Paulina II+ |
POL |
1558 | PKS AGAPE Białołęka |
113 | Strek, Jarosław |
POL |
1551 | Karnice |
114 | Jastrzębski, Konrad II |
POL |
1536 | WKSz Wołów |
115 | Niewiarowski, Mieszko II |
POL |
1535 | TKKF Rzemyk Gdynia |
116 | Mazur, Bartłomiej II |
POL |
1531 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
117 | Bilczewski, Kacper II |
POL |
1531 | UKS Ognisko Rydułtowy |
118 | Drela, Michał II |
POL |
1459 | AKS Mikołów |
119 | Łapa, Aleksandra I |
POL |
1458 | LKSz GCKiP Czarna |
120 | Rybka, Martin II |
POL |
1439 | UKS Ognisko Rydułtowy |
121 | Dobrzańska, Magdalena I |
POL |
1417 | LKS Sanovia Lesko |
122 | Górecki, Patryk II |
POL |
0/1800 | UKS Biały Pion Gryfino |
123 | Rudnik, Łukasz II |
POL |
0/1800 | Wejherowo |
124 | Baryła, Damian II |
POL |
0/1800 | KS Jutrzenka D±browa Górnicza |
125 | Gajzner, Ryszard II |
POL |
0/1800 | LKS Polonia Poraj |
126 | Dybowski, Artur III |
POL |
0/1600 | "Drakon" Lublin |