Turniej Szachowy B
Przeglądaj partie z Openu B | Partie z Openu B (pgn)
Lista startowa
1 | Sroka, Janusz k | POL | 2109 | TMS Roszada Gliwice |
2 | Birkenmaier, Rainer | GER | 2099 | TG Biberach |
3 | Światłoch, Tomasz I | POL | 2099 | Katowice |
4 | Kaczmarek, Aleksander I++ | POL | 2097 | KMKSz Victoria Kielce |
5 | Grochulski, Grzegorz I+ | POL | 2095 | UKS Czternastka Warszawa |
6 | Nikitin, Aleksander I k | BLR | 2094 | Białoruś - Mogiljew |
7 | Malec, Sebastian I++ | POL | 2093 | MKS Polonia Warszawa |
8 | Reza, Wojciech I++ | POL | 2090 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
9 | Żminda, Bogdan k | POL | 2087 | MGLKS Parnas Oława |
10 | Jacek, Krystian I++ | POL | 2071 | Ksz Gryf Szczecin |
11 | Hasanov, Sahib II+ | AZE | 2068 | KSz Maraton Łomża |
12 | Rak, Tomasz k | POL | 2066 | SKS SMOL - BUD Giżycko |
13 | Nowak, Ryszard k | POL | 2046 | UKS Roszada Mietków |
14 | Obiedziński, Paweł I++ | POL | 2040 | KSz Maraton Łomża |
15 | Steppuhn, Thomas | GER | 2039 | Bavaria Regensburg |
16 | Jaskolka, Tomasz I++ | POL | 2037 | KKSz Urania Krosno |
17 | Żurkowski, Andrzej k | POL | 2017 | UKS MDK Otwock |
18 | Kałużny, Włodzimierz k | POL | 2011 | AZS Poznań |
19 | Jablonska, Sabina I++ | POL | 1979 | KSOS Krakow |
20 | Bęś, Michał I | POL | 1977 | WKSz GANT HETMAN |
21 | Góra, Jan I | POL | 1975 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
22 | Czepczyński, Bogusław I | POL | 1971 | KS 64 Zielona Góra |
23 | Widła, Piotr I | POL | 1961 | MDK Bochnia |
24 | Jewulski, Krzysztof I | POL | 1950 | TKKF Drogowiec Kraków |
25 | Hasiński, Krystian I+ | POL | 1925 | TS Kuźnia Rybnik |
26 | Obiedziński, Piotr I | POL | 1913 | KSz Maraton Łomża |
27 | Budzinski, Jan I | POL | 1913 | KSz Piątka Skierniewice |
28 | Gawiec, Konrad I | POL | 1911 | LKSz GCKiP Czarna |
29 | Kowalczyk, Adam II+ | POL | 1896 | KSz Piątka Skierniewice |
30 | Błaszkiewicz, Mateusz I+ | POL | 1879 | ŁKS Szach-Centrum Łódź |
31 | Kuśpak, Aleksander I | POL | 1866 | KS Fart Kielce |
32 | Murawko, Katarzyna I++ | POL | 1859 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
33 | Hadzicki, Tomasz II | POL | 1858 | LKS Zarzewie Prudnik |
34 | Kalmuk, Krzysztof I | POL | 1857 | KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
35 | Duszenko, Michał II+ | POL | 1852 | WKSz GANT HETMAN |
36 | Czernicki, Bogdan k | POL | 1850 | TKKF Drogowiec Kraków |
37 | Warchoł, Maria I+ | POL | 1841 | UMKS Na Pięterku Poznań |
38 | Łopuszański, Kamil I | POL | 1840 | KKSz Urania Krosno |
39 | Malinowski, Damian I | POL | 1827 | KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle |
40 | Hagner, Paweł I | POL | 1823 | Warszawa |
41 | Ziaja, Krystian I | POL | 1822 | KKSz Urania Krosno |
42 | Knap, Jerzy I | POL | 1798 | KS AZS Politechnika Wrocław |
43 | Janke, Georg | GER | 1794 | JBA BAD Schussenried |
44 | Trepkowski, Piotr II+ | POL | 1786 | BKS Chemik Bydgoszcz |
45 | Misztal, Piotr II | POL | 1778 | KS Fart Kielce |
46 | Lewtak, Dominik I | POL | 1776 | LKSz GCKiP Czarna |
47 | Sowa, Martyna I | POL | 1765 | ŻKSz Żary |
48 | Szeglowski, Tomasz I | POL | 1757 | LKSz GCKiP Czarna |
49 | Kopica, Paulina I | POL | 1744 | UKS Rodło Opole |
50 | Baran, Dawid II+ | POL | 1740 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
51 | Sikorski, Tomasz II+ | POL | 1735 | KSz Skoczek Siedlce |
52 | Gajzner, Ryszard II | POL | 1734 | LKS Polonia Poraj |
53 | Lebiedowicz, Borys II+ | POL | 1730 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
54 | Nun, Grzegorz II | POL | 1726 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
55 | Jaśnikowska, Małgorzata I | POL | 1725 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
56 | Maliszewski, Jacek I | POL | 1720 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
57 | Poświatowski, Stanisław II | POL | 1700 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
58 | Drabek, Jan II | POL | 1698 | KKSz Urania Krosno |
59 | Niedbał, Piotr II | POL | 1693 | Ksz Gryf Szczecin |
60 | Przybylska, Agata I+ | POL | 1689 | GKSz Solny Grzybowo |
61 | Krzysztofiak, Zdzisław II+ | POL | 1671 | Caissa Pion Zielona Góra |
62 | Wilk, Tomasz II | POL | 1667 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
63 | Jaśkiewicz, Kamila I | POL | 1661 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
64 | Nun, Ryszard II | POL | 1652 | ŻKSz Żary |
65 | Bobryk, Konrad II+ | POL | 1616 | SKS SMOL - BUD Giżycko |
66 | Murawko, Julia I | POL | 1607 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
67 | Kasiańczuk, Krzysztof II | POL | 1590 | MKS Rokita Brzeg Dolny |
68 | Drela, Michał II+ | POL | 1570 | AKS Mikołów |
69 | Czerniawski, Krzysztof II+ | POL | 1569 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
70 | Wołoch, Oskar II | POL | 1564 | ŻKSz Żary |
71 | Chylewski, Patryk II | POL | 1562 | UKS Szachylice Chylice |
72 | Strek, Jarosław | POL | 1493 | Karnice |
73 | Huchler, Harald | GER | 1446 | JBA BAD Schussenried |
74 | Wodecki, Michał IV | POL | 1440 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
75 | Wodecki, Mikołaj III | POL | 1300 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
76 | Klymchuk, Andrei I | UKR | 0/2000 | Ukraina-Winnica |
77 | Zając, Karol II | POL | 0/1800 | KS Komunalni Sanok |
78 | Moczała, Wojciech IV | POL | 0/1400 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |