1 | Chomski, Maciej I |
POL |
1805 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
2 | Janus, Radosław II+ |
POL |
1793 | LKSz GCKiP Czarna |
3 | Kowalewski, Władysław II |
POL |
1787 | KKSZ KRAKÓW |
4 | Delekta, Filip II+ |
POL |
1779 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
5 | Leszczyński, Bartosz II |
POL |
1765 | KMKSz Victoria Kielce |
6 | Kwapisiewicz, Karol |
POL |
1760 | LKS Stomil Bełchatów |
7 | Kozioł, Kamil II |
POL |
1753 | MKSz Rybnik |
8 | Misztal, Piotr II |
POL |
1740 | KS Fart Kielce |
9 | Karpacz, Piotr II |
POL |
1716 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
10 | Cieślak, Patrycjusz II |
POL |
1706 | MKSz Rybnik |
11 | Palasz, Krzysztof II |
POL |
1704 | MKS przy MDK Trzcianka |
12 | Paczka, Patryk II |
POL |
1702 | UMKS Na Pięterku Poznań |
13 | Cwik, Jacek |
POL |
1701 | |
14 | Mockun, Dawid II |
POL |
1687 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
15 | Delekta, Anna I |
POL |
1678 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
16 | Łada, Michal II |
POL |
1671 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
17 | Kaczor, Katarzyna II+ |
POL |
1664 | KS Fart Kielce |
18 | Lizak, Jakub II |
POL |
1660 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry |
19 | Mironowicz, Karol II |
POL |
1658 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
20 | Kucza, Karol II |
POL |
1657 | ŻKSz Żary |
21 | Bartczak, Hanna II |
POL |
1657 | SSz PARAZAUROLOFF Izabelin |
22 | Niewiejski, Robert II |
POL |
1655 | |
23 | Majdan, Marta II |
POL |
1655 | ŻTMS Baszta Żnin |
24 | Wach, Bartosz II |
POL |
1653 | KS Fart Kielce |
25 | Szurek, Dagmara II+ |
POL |
1644 | UKS Ognisko Rydułtowy |
26 | Buraczewski, Rafal II |
POL |
1639 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
27 | Zaporowski, Michał III |
POL |
1638 | KSz Odra Słubice |
28 | Smal, Tobiasz II |
POL |
1622 | UKS Szach Gryfice |
29 | Leszczyński, Kamil III |
POL |
1620 | KMKSz Victoria Kielce |
30 | Kaczor, Mateusz II |
POL |
1613 | KS Fart Kielce |
31 | Jaskiewicz, Kamila I |
POL |
1601 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
32 | Szymanowicz, Maksymilian II |
POL |
1586 | KSz Hetman Ostrowiec Św. |
33 | Nowak, Danuta I |
POL |
1585 | Roszada Mietków |
34 | Dąbek, Karolina II |
POL |
1575 | UKS Hetman Częstochowa |
35 | Pela, Konrad III |
POL |
1551 | KMKSz Victoria Kielce |
36 | Erdmann, Krzysztof III |
POL |
1550 | JKSz MCKiS Jaworzno |
37 | Abratański, Dariusz IV |
POL |
1400 | HETMAN Myślibórz |
38 | Przybylska, Agata II |
POL |
1521 | GKSz Solny Grzybowo |
39 | Rabęda, Grzegorz III |
POL |
1520 | Ck Łubianka |
40 | Bilczewski, Kacper II |
POL |
1519 | UKS Ognisko Rydułtowy |
41 | Szoen, Kamil III |
POL |
1519 | JKSz MCKiS Jaworzno |
42 | Mazur, Anna I |
POL |
1496 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
43 | Kotula, Magdalena II |
POL |
1494 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry |
44 | Rudol, Matylda II |
POL |
1481 | JKSz MCKiS Jaworzno |
45 | Murawko, Julia II |
POL |
1480 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
46 | Rudol, Maria II |
POL |
1473 | JKSz MCKiS Jaworzno |
47 | Okoniewski, Adam III |
POL |
1473 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
48 | Larysz, Anna II |
POL |
1453 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
49 | Sybis, Iwona II |
POL |
1437 | KMKSz Victoria Kielce |
50 | Drela, Michał III |
POL |
1431 | AKS Mikołów |
51 | Przybylak, Gabriela |
POL |
1425 | |
52 | Śnihur, Adam II |
POL |
1374 | UKS Smecz Konin |
53 | Makarewicz, Zdzisław III |
POL |
1364 | UKS Szach Gryfice |
54 | Skalik, Rafał IV |
POL |
1292 | UKS Hetman Częstochowa |
55 | Szwajkowska, Kamila II |
POL |
1290 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
56 | Parkhuta, Dzianis II |
BLR |
0/1800 | |
57 | Skwarek, Hubert II |
POL |
0/1800 | |
58 | Wiaterek, Jakub II |
POL |
0/1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
59 | Jarzyna, Michał II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
60 | Tylenda, Krzysztof II |
POL |
0/1800 | UMKSz. Jaćwież Suwałki |
61 | Rymarowicz, Paweł II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
62 | Jedynak, January II |
POL |
0/1800 | |
63 | Mendak, Mateusz II |
POL |
0/1800 | UMKSz. Jaćwież Suwałki |
64 | Mazur, Bartłomiej II |
POL |
0/1800 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
65 | Szymczak, Agnieszka II |
POL |
0/1600 | UKS MDK Otwock |
66 | Kowacz, Agnieszka II |
POL |
0/1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
67 | Jaśkiewicz, Joanna II |
POL |
0/1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
68 | Mrówczyński, Damian III |
POL |
0/1600 | M-GOK GAMBIT Ślesin |
69 | Żyliński, Jarosław III |
POL |
0/1600 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
70 | Kaznowski, Arkadiusz III |
POL |
0/1600 | Mechanik Stargard Szczeciński |
71 | Rybka, Martin III |
POL |
0/1600 | UKS Ognisko Rydułtowy |
72 | Kardasz, Paweł III |
POL |
0/1600 | |
73 | Piłka, Kazimierz III |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
74 | Szalewicz, Adam III |
POL |
0/1600 | Mechanik Stargard Szczeciński |
75 | Sybis, Roman III |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
76 | Obara, Damian III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
77 | Popiolek, Henryk III |
POL |
0/1600 | |
78 | Sobczak, Albert III |
POL |
0/1600 | Warszawa |
79 | Kałuża, Mateusz III |
POL |
0/1600 | UKS Hetman Częstochowa |
80 | Zajączkowski, Michał III |
POL |
0/1600 | |
81 | Ptaszek, Piotr III |
POL |
0/1600 | UKS Hetman Częstochowa |
82 | Szcześniak, Zuzanna III |
POL |
0/1400 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
83 | Dziubek, Paula III |
POL |
0/1400 | HETMAN Myślibórz |
84 | Czerniejewska, Joanna III |
POL |
0/1400 | M-GOK GAMBIT Ślesin |
85 | Oleksy, Helena III |
POL |
0/1400 | TS Wisła Kraków |
86 | Trendota, Karolina III |
POL |
0/1400 | AKS Mikołów |
87 | Stasiowska, Barbara III |
POL |
0/1400 | MKSz Diagonalia Imielin |
88 | Choina, Mateusz IV |
POL |
0/1400 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
89 | Łubowski, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | KSz Odra Słubice |
90 | Rzóska, Krzysztof IV |
POL |
0/1400 | ODRA Słubice |
91 | Jaskulski, Przemysław IV |
POL |
0/1400 | Gryfice |
92 | Perka, Krzysztof IV |
POL |
0/1400 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
93 | Chodkiewicz, Adrian IV |
POL |
0/1400 | |
94 | Poświatowska, Aleksandra IV |
POL |
0/1250 | |