1 | Orzech, Dominik m |
POL |
2466 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
2 | Wałach, Marcin FM |
POL |
2384 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
3 | Janaszak, Dawid FM |
POL |
2312 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
4 | Kiełbratowski, Aleksander I+ |
POL |
2120 | LKSz Caissa Lubsko |
5 | Nasuta, Grzegorz I+ |
POL |
2044 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
6 | Plichta, Kamil I++ |
POL |
2039 | SRSDiM Węgrów |
7 | Botor, Michał I |
POL |
2010 | AKS Mikołów |
8 | Łęczycki, Paweł I+ |
POL |
1959 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
9 | Dobrowolski, Marcin I |
POL |
1948 | UKS MDK Otwock |
10 | Kastelik, Adrian I |
POL |
1929 | AKS Mikołów |
11 | Waruga, Michał II+ |
POL |
1882 | GKS Gwarek Ornontowice |
12 | Reza, Wojciech II |
POL |
1806 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
13 | Góra, Jan II+ |
POL |
1796 | UMKSz. Jaćwież Suwałki |
14 | Żochowski, Kacper I |
POL |
1793 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
15 | Pałasz, Michał II |
POL |
1785 | MKS przy MDK Trzcianka |
16 | Karwowski, Kacper I |
POL |
1745 | UKS *Szach* Gryfice |
17 | Palasz, Krzysztof II |
POL |
1723 | MKS przy MDK Trzcianka |
18 | Cieślak, Patrycjusz II |
POL |
1704 | MKSz Rybnik |
19 | Renkowski, Piotr II+ |
POL |
1688 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
20 | Sowa, Martyna I |
POL |
1671 | ŻKSz Żary |
21 | Hekman, Dominik II |
POL |
1647 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
22 | Buraczewski, Rafal II |
POL |
1640 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
23 | Zezulkin, Alina II+ |
POL |
1634 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
24 | Karpacz, Piotr II |
POL |
1633 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
25 | Mockun, Dawid II |
POL |
1627 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
26 | Jaśniewicz, Rafał III |
POL |
1603 | KSz Kamex Sulechów |
27 | Puszkarek, Kamil II |
POL |
1593 | UKS Szach Gryfice |
28 | Paczka, Patryk II |
POL |
1563 | UMKS Na Pięterku Poznań |
29 | Sienko, Mateusz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
30 | Kozioł, Kamil II |
POL |
0/1800 | MKSz Rybnik |
31 | Pietkiewicz, Łukasz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
32 | Worobiej, Daniel II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
33 | Barmuta, Bartosz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
34 | Murawko, Julia II |
POL |
1506 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
35 | Wiechowski, Łukasz II |
POL |
0/1800 | KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie |
36 | Jakubowski, Paweł II |
POL |
0/1800 | |
37 | Grabowski, Jan II |
POL |
0/1800 | KSz Odra Słubice |
38 | Przybylska, Agata II |
POL |
0/1600 | UKS Szach Gryfice |
39 | Sowa, Agnieszka II |
POL |
0/1600 | ŻKSz Żary |
40 | Cieślak, Wiktoria II |
POL |
0/1600 | MKSz Rybnik |
41 | Śledź, Szymon III |
POL |
0/1600 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
42 | Sowa, Błażej III |
POL |
0/1600 | ŻKSz Żary |
43 | Dziodzio, Dawid IV |
POL |
0/1400 | MKSz Rybnik |
44 | Turek, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | |