1 | Wojtaszek, Radosław GM |
POL |
2637 | MTS Kwidzyn |
2 | Jedynak, Radoslaw GM |
POL |
2494 | PTSz Płock |
3 | Orzech, Dominik m |
POL |
2466 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
4 | Lubczynski, Rafal IM |
POL |
2425 | KSz Polonia Wrocław |
5 | Zezulkin, Jurij GM |
BLR |
2423 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
6 | Luch, Michał IM |
POL |
2415 | WSB Wrocław |
7 | Gorbatov, Alexej IM |
RUS |
2404 | Rosja |
8 | Brodowski, Piotr m |
POL |
2397 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
9 | Bulski, Krzysztof FM |
POL |
2392 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
10 | Nester, Ihor IM |
UKR |
2390 | Ukraina |
11 | Aliavdin, Nikolai IM |
BLR |
2372 | Białoruś |
12 | Janaszak, Dawid FM |
POL |
2344 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
13 | Rutkowski, Maciej IM |
POL |
2336 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
14 | Gumuła, Daniel FM |
POL |
2330 | JKSz MCKiS Jaworzno |
15 | Stoma, Pawel m |
POL |
2298 | KSz DRAKON -BDK DAEWOO Leasing Lublin |
16 | Adamski, Jan IM |
POL |
2276 | GKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki |
17 | Stysiak, Szymon k |
POL |
2246 | KSz Silesia Racibórz |
18 | Fistek, Dariusz k+ |
POL |
2245 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
19 | Zapolski, Krzysztof k |
POL |
2244 | PTSz Płock |
20 | Brok, Jerzy k |
POL |
2228 | GZSN Start Gorzów Wlkp. |
21 | Warakomska, Anna WFM |
POL |
2193 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
22 | Kostyra, Mariusz k |
POL |
2181 | Szczecin |
23 | Alijev, Boris k |
POL |
2138 | UMKS Gambit Augustów |
24 | Pietocha, Pawel I++ |
POL |
2133 | UKS MDK Radom |
25 | Piguła, Marek k |
POL |
2131 | UKS SP3 w Bogatyni |
26 | Kiełbratowski, Aleksander I+ |
POL |
2120 | LKSz Caissa Lubsko |
27 | Guzik, Jolanta WFM |
POL |
2113 | JKSz MCKiS Jaworzno |
28 | Czachor, Radosław I+ |
POL |
2101 | UKS Pałac Żagań |
29 | Jagodziński, Waldemar k |
POL |
2096 | ŻTMS Baszta Żnin |
30 | Sowul, Bartosz I+ |
POL |
2081 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
31 | Ostrowski, Robert I |
POL |
2055 | KSz DRAKON -BDK DAEWOO Leasing Lublin |
32 | Kowalski, Lukasz I++ |
POL |
2052 | KSz Piątka Skierniewice |
33 | Nasuta, Grzegorz I+ |
POL |
2044 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
34 | Plichta, Kamil I++ |
POL |
2039 | UKS MDK Otwock |
35 | Pietruszewski, Marcin I+ |
POL |
2037 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
36 | Czernicki, Bogdan k |
POL |
2034 | TKKF Drogowiec Kraków |
37 | Czachor, Grzegorz I+ |
POL |
2024 | UKS Pałac Żagań |
38 | Korościel, Aneta m |
POL |
2021 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
39 | Spicak, Krzysztof k |
POL |
2006 | UKS Jedwabnik Milanówek |
40 | Jeleń, Janusz I+ |
POL |
1993 | MDK Związkowiec Katowice-Zawodzie |
41 | Świech, Piotr I+ |
POL |
1988 | AKS Mikołów |
42 | Kazubek, Krzysztof I |
POL |
1978 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
43 | Kreja, Pawel II |
POL |
1958 | Gostyń |
44 | Kastelik, Adrian I |
POL |
1929 | AKS Mikołów |
45 | Kiełbratowski, Maciej II+ |
POL |
1917 | LKSz Caissa Lubsko |
46 | Ostrowska, Dominika I++ |
POL |
1914 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
47 | Poswiatowski, Michal I |
POL |
1888 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
48 | Borowiak, Aleksander I |
POL |
1887 | GZSN Start Gorzów Wlkp. |
49 | Waruga, Michał II+ |
POL |
1882 | GKS Gwarek Ornontowice |
50 | Grabowski, Adam I |
POL |
1872 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
51 | Reza, Wojciech II |
POL |
1806 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
52 | Mackiewicz, Piotr II |
POL |
1795 | Zielona Góra |
53 | Żochowski, Kacper I |
POL |
1793 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
54 | Polarczyk, Paweł II |
POL |
1784 | UMKS Na Pięterku Poznań |
55 | Łaszewski, Kazimierz II |
POL |
1774 | UKS Szach Gryfice |
56 | Statucki, Maciej II+ |
POL |
1765 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
57 | Karwowski, Kacper I |
POL |
1745 | UKS Szach Gryfice |
58 | Renkowski, Piotr II+ |
POL |
1688 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
59 | Hekman, Dominik II |
POL |
1674 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
60 | Gorol, Jacek I |
POL |
1639 | AKS Mikołów |
61 | Puszkarek, Kamil II |
POL |
1593 | UKS Szach Gryfice |
62 | Paczka, Patryk II |
POL |
1563 | UMKS Na Pięterku Poznań |
63 | Smal, Tobiasz II |
POL |
0/1800 | UKS Szach Gryfice |
64 | Kokot, Tomasz II |
POL |
0/1800 | SzSON Czatarunga Dąbrowa Górn. |
65 | Veselov, Ivan II |
POL |
0/1800 | Białoruś |
66 | Wiechowski, Łukasz II |
POL |
0/1800 | KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie |
67 | Worobiej, Daniel II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
68 | Grabowski, Jan II |
POL |
0/1800 | KSz Odra Słubice |
69 | Przybylska, Agata II |
POL |
0/1600 | UKS Szach Gryfice |
70 | Sękowski, Piotr III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
71 | Kempkiewicz, Lech III |
POL |
0/1600 | Trzebiatów |
72 | Nowicki, Piotr III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
73 | Brodowski, Mikołaj IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
74 | Koszewski, Łukasz IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
75 | Kankowski, Daniel IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
76 | Szczęśniak, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
77 | Szczęśniak, Maciej IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
78 | Jarzyna, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
79 | Worobiej, Paweł IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
80 | Balas, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
81 | Jasinowcz, Wacław IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
82 | Jedynak, January IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
83 | Krawczyk, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
84 | Zawodniak, Zbigniew |
POL |
0/1000 | Chorzów |