1 | Chojnacki, Tomasz II |
POL |
1816 | KS Pocztowiec Poznań |
2 | Reza, Wojciech II |
POL |
1806 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
3 | Janus, Radosław II+ |
POL |
1797 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | Grabczyński, Zdzisław I |
POL |
1794 | |
5 | Pałasz, Michał II |
POL |
1785 | MKS przy MDK Trzcianka |
6 | Polarczyk, Paweł II |
POL |
1784 | UMKS Na Pięterku Poznań |
7 | Woźniak, Marcin I+ |
POL |
1782 | SPDK Staroniwa Rzeszów |
8 | Gawiec, Konrad I |
POL |
1772 | LKSz GCKiP Czarna |
9 | Misztal, Piotr II |
POL |
1762 | KS Fart Kielce |
10 | Faron, Rafał II |
POL |
1753 | ChTS Chorzów |
11 | Stańkowski, Aleksander II |
POL |
1744 | KSz Kamex Sulechów |
12 | Wydornik, Robert II |
POL |
1739 | |
13 | Marszalek, Jakub I |
POL |
1729 | SSz PARAZAUROLOFF Izabelin |
14 | Jaśnikowska, Daria I |
POL |
1726 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
15 | Pałasz, Krzysztof II |
POL |
1723 | MKS przy MDK Trzcianka |
16 | Szczecina, Kamil II |
POL |
1712 | ChTS Chorzów |
17 | Mika, Tomasz II |
POL |
1712 | LKSz GCKiP Czarna |
18 | Cieślak, Patrycjusz II |
POL |
1704 | MKSz Rybnik |
19 | Mazurek, Łukasz II |
POL |
1699 | S-KKS Przemyśl |
20 | Renkowski, Piotr II+ |
POL |
1688 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
21 | Czerw, Dawid II |
POL |
1683 | LUKS Tempo Ożarów |
22 | Tarczykowska, Monika I |
POL |
1681 | UKS OPP Toruń |
23 | Hekman, Dominik II |
POL |
1674 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
24 | Błaszczak, Jerzy II |
POL |
1674 | KS Cracovia Kraków |
25 | Sowa, Martyna I |
POL |
1671 | ŻKSz Żary |
26 | Cybulski, Maciej II |
POL |
1671 | MKS przy MDK Trzcianka |
27 | Sieliwonik, Katarzyna I |
POL |
1653 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
28 | Żądło, Maciej I |
POL |
1642 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski |
29 | Falicki, Kacper II |
POL |
1640 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
30 | Cichocka, Urszula II+ |
POL |
1635 | SSz Debiut GCK Giżycko |
31 | Zezulkin, Alina II+ |
POL |
1634 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
32 | Karpacz, Piotr II |
POL |
1633 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
33 | Bartczak, Hanna |
POL |
1633 | SSz PARAZAUROLOFF Izabelin |
34 | Murawski, Jacek II |
POL |
1619 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
35 | Różycka, Justyna II |
POL |
1603 | KMKSz Victoria Kielce |
36 | Jaśniewicz, Rafał III |
POL |
1603 | KSz Kamex Sulechów |
37 | Woźny, Tomasz II |
POL |
1598 | MKS Polonia Przemyśl |
38 | Gryglas, Marta II+ |
POL |
1593 | MLKS Czarni Olecko |
39 | Paczka, Patryk II |
POL |
1568 | UMKS Na Pięterku Poznań |
40 | Kapusta, Paweł II |
POL |
1534 | KMKSz Victoria Kielce |
41 | Pańczuk, Joanna II |
POL |
1526 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
42 | Dabrowska, Paula II+ |
POL |
1504 | UMKSz. Jaćwież Suwałki |
43 | Gorbacz, Dominika II |
POL |
1488 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
44 | Jarosz, Patryk III |
POL |
1488 | KMKSz Victoria Kielce |
45 | Larysz, Anna II |
POL |
1465 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
46 | Krzysztofiak, Joanna II |
POL |
1429 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
47 | Ostrowski, Michał III |
POL |
1408 | UKS Gambit Łańcut |
48 | Nowak, Danuta I |
POL |
0/1800 | KSz Polonia Wrocław |
49 | Smolarczyk, Tomasz II |
POL |
0/1800 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
50 | Kozioł, Kamil II |
POL |
0/1800 | MKSz Rybnik |
51 | Przybyła, Andrzej II |
POL |
0/1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
52 | Barmuta, Bartosz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
53 | Gryglas, Kamil II |
POL |
0/1800 | MLKS Czarni Olecko |
54 | Sienko, Mateusz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
55 | Kurzępa, Bartłomiej II |
POL |
0/1800 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski |
56 | Worobiej, Daniel II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
57 | Szapiel, Paweł II |
POL |
0/1800 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
58 | Kuźniarz, Maciej II |
POL |
0/1800 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski |
59 | Mironowicz, Karol II |
POL |
0/1800 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
60 | Wiaterek, Jakub II |
POL |
0/1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
61 | Kokot, Tomasz II |
POL |
0/1800 | SzSON Czatarunga Dąbrowa Górn. |
62 | Bilczewski, Kacper II |
POL |
0/1800 | UKS Ognisko Rydułtowy |
63 | Molenda, Marcin II |
POL |
0/1800 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski |
64 | Janik, Igor II |
POL |
0/1800 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
65 | Molenda, Agnieszka II |
POL |
0/1600 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski |
66 | Szurek, Dagmara II |
POL |
0/1600 | UKS Ognisko Rydułtowy |
67 | Przybylska, Agata II |
POL |
0/1600 | UKS Szach Gryfice |
68 | Rudol, Matylda II |
POL |
0/1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
69 | Przybylak, Gabriela II |
POL |
0/1600 | |
70 | Wojtusiak, Teresa II |
POL |
0/1600 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
71 | Rudol, Maria II |
POL |
0/1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
72 | Zaporowski, Michał III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
73 | Pietkiewicz, Łukasz III |
POL |
0/1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
74 | Szaranda, Maciej III |
POL |
0/1600 | |
75 | Karlowicz, Marek III |
POL |
0/1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
76 | Śledź, Szymon III |
POL |
0/1600 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
77 | Dobrowolski, Jerzy III |
POL |
0/1600 | |
78 | Górak, Gaweł III |
POL |
0/1600 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
79 | Popiołek, Henryk III |
POL |
0/1600 | |
80 | Nowak, Dominik III |
POL |
0/1600 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
81 | Nowicki, Piotr III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
82 | Skwarek, Hubert III |
POL |
0/1600 | |
83 | Pinkas, Szymon III |
POL |
0/1600 | UKS Szach Gryfice |
84 | Kucza, Karol III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
85 | Mroczek, Daniel III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
86 | Minald, Andrey III |
BLR |
0/1600 | |
87 | Palacz, Adam III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
88 | Niedbał, Piotr III |
POL |
0/1600 | KSz Gryf Szczecin |
89 | Bergolc, Sylwester III |
POL |
0/1600 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
90 | Grygierczyk, Maciej III |
POL |
0/1600 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
91 | Chojnacki, Wojciech III |
POL |
0/1600 | KS Pocztowiec Poznań |
92 | Szewczyk, Alan III |
POL |
0/1600 | LUKS Tempo Ożarów |
93 | Sybis, Roman III |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
94 | Stańkowska, Olga III |
POL |
0/1400 | KSz Kamex Sulechów |
95 | Szymczak, Natalia III |
POL |
0/1400 | LUKS Tempo Ożarów |
96 | Gospodarek, Emillia III |
POL |
0/1400 | LUKS Tempo Ożarów |
97 | Jedynak, January IV |
POL |
0/1400 | |
98 | Jaskulski, Przemysław IV |
POL |
0/1400 | UKS "Szach" Gryfice |
99 | Jarzyna, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
100 | Jarosz, Leszek IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
101 | Leszczyński, Bartosz IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
102 | Rzóska, Krzysztof IV |
POL |
0/1400 | |
103 | Łubowski, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | |
104 | Piłka, Kazimierz V |
POL |
0/1200 | KMKSz Victoria Kielce |